Barcelona'da Grup Seks Yapan Eski Sevgilim ve "Ben"


Ben sevdim eller aldı lan. Ben yetiştirdim, büyüttüm, besledim, değiştirdim. Gitti o özelliklerini başkasının üzerinde kullanıp beni etti gavurun dölü. 

Bu sefer kısa keseceğim, yazmak yerine bir nevi kusmak olacak. Arada arkadaşlarla içmeye gideriz Nevizade'ye. Her zaman gittiğimiz mekan da bellidir: Sanat. Canlı müzik ve içme faslı içip gittik yerleştik bir güzel, şarkı söyleyecek çocuk çıktı. Biz tepolar tutuyoruz, bir yandan da içiyoruz. Sigara bağımlısı bir arkadaşım "dışarı çıkalım, hem sigara içcem hem de sana bir anlatcam" dedi. Çıktık dışarı, konuşacağı konu da eski sevgilisiyle barışmışlar, doğru karar verip vermediğini bana soruyor. Eski sevgilisi çok hoş çocuktu, bizimkinin mallığı yüzünden ayrılmışlardı. Kararı onayladım, onu bir daha kaçırma dedim içeri geçtik yeniden.

Masaya oturdum, kafamı çevirdim ve benim eskiyi gördüm! Almış eline şarkı söyleyen çocuğu gitarını, oturmuş şarkı söyleyecek denyo! Şansımı sikeyim modunda takılırken bizimkilere hadi kalkalım gidelim dedim. Oralı bile olmadılar, hatta F, selam naber durumuna girdiler. Bu bize oradan el salladı, sonra da eliyle beni işaret edip bir şeyler geveledi. Ben anlamadım. Ortam hem kalabalık, hem kartanlık, ben de hem sarhoşum hem de şaşkın. 

Sonuçta Barcelona grup seks yaparak beni aldatan yakışıklı, sevimli, sempatik bir orospu çocuğu kendisi. Benimki de drama. Adamın Barcelona grup seks yaptığı kişilerden biriyle Beyoğlu'ndan karşılaştık. Bu patavatsız embesil, hafta sonu Point'te parti var, arkadaşın da katılmak istersen gelsin demişti ahahahha. Olm çok pis rezillik ya. Ben hala bizim oç'yi neden orada tramvayın önüne atmadığımı bilmiyorum. Neyse, konuya dönelim!

Bu yılların şarkısı olan "Ben Senin Bildiğin Erkeklerden Değilim"i söylemeye başladı. Ben de içimden 'biliyorum, sen oldukça kaliteli bir şerosun' diyorum. Gavat güzel de söylüyor hani ve şarkı benim en sevdiğim şarkılardan biri. Salak gibi gittim yanına eşlik ettim karga sesimle. Bu şarkı bitince benim yapmış olduğum durumdan cesaret alarak elinde bir şişe rakıyla masamıza oturdu. Bir muhabbet, bir cilve, bir flört ki sormayın gitsin. Ve hoşuma gitti bu durum. Oldum olası flörtleşmeyi sevmişimdir... Bu o konuşma sırasında suratıma bakıp üç kere "özür dilerim" dedi. Sadece bu cümle, ama ben anlamıştım neyi kastettiğini... Ben de şerefe yapıp geçiştirdim, çünkü söyleyecek bir cümlem yoktu. 

Londra'dan gelen bir arkadaşım vardı, Airbnb'den Cihangir'de ev tutmuş. Hadi eve geçelim dedi. Biz böyle kızlı erkekli Cihangir'deki eve gittik. Tabi içkiler, yemişler, cipsler alındı. Eğlence evde devam edecek tabi. Benim öküz de geldi, kendi arkadaşlarını ekti. Yolda ben de salak evde acaba kızlı erkekli kalıyoruz diye polisler basar mı geyiği çeviriyorum. 

Vardık eve, yayıldık salona. Müzikler ve şişeler açıldı, abur cuburlar saçıldı. Geyik yapanlar, oynayanlar, birbirlerini süzenler filan var. 80'lerde kötü şoko partileri gibi bir ortam, ev de zaten 80'lerden kalma gibiydi. Gece yarısına yakın gidenler oldu. Kaldık evde 6 kişi. Ben de gidecektim ama Bakırköy gözüme uzak gözükünde kalmaya karar verdim. Benim öküz de kaldı. Yatakları filan belirledik, benim yatağım onunkinden uzakta ve ayrı. Yorgunluktan hemen uyuyanlar oldu, ev sahibi olan arkadaşım Tinder'da tanıştığı çocukla sevişmek için odaya çekildi jajfhwkjeke.

Biz denyoyla beraber kaldık. "Neden yaptın?" diye sormak istiyorum ama ağzımdan kelime çıkmıyor. Merak ediyor insan. Ben de yurt dışına çıkıyorum ama biriyle beraberken orgy'lere katılmıyorum. Nereden esti amk demek istiyorum ama möl möl suratıma bakarken bir şey diyemiyorum. Müziğin sesini kıstım, "ben yatıyorum, doğal olarak sen de" diyerek bunu tuttuğum gibi yatağa attım. Gömleğini yırttım, ters döndürdüm, boxerını sıyırdım ve sabahlar olmasın diyene kadar verdim küsküyü jhahrtjwkej. Ben öğrenciyken satılan ucuz porno dergilerdeki hikaye ağzıyla yazmak eğlenceli oluyor amk ahahaha... 

Bir kere bile öpmedim
Bir kere bile sarılmadım
Bir kere bile saçını okşamadım
Bir kere bile güzel bir söz söylemedim
Bir kere bile hisli bakmadım

Sadece sert bir sikişti... Bu kadar. S-İ-K-i-Ş...

Sabah en erken ben uyandım, saat 9 gibiydi. Hızlıca bir duş aldım, üzerini giyindim ve çantamdan not kağıdıyla kalem çıkardım. Salonda da bant buldum. Hızlıca yazıp göğsüne yapıştırdım ve evden çıktım.

Nota da şunu yazdım:

"Seni sikmek iyi geldi. Bye"


---


Yapmalıydım, yapmak zorundaydım. O gün nasıl huzurlu olduğumu ise size anlatamam.

This entry was posted on 25 Ocak 2015 Pazar and is filed under ,,,,,. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response.

21 Responses to “Barcelona'da Grup Seks Yapan Eski Sevgilim ve "Ben"”

 1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 2. Allah'ım gerçekten biri bana böyle bişi yapsaydı...... Yani hayal edemiyorum çok ciddi anlamda gelmiş geçmiş en büyük sikişi yapmışsın. Ama hak etmiş mi valla etmiş OÇ beter olsunlar NEFRET EDİYOM

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Şimdi aradan daha da uzun vakit geçince eskisi gibi sinirli değilim ona karşı ya. Çok sevimliydi amk oğlu :D

   Sil
 3. Ahhahaha beline sağlık valla, başka bir şey demiyorum :D

  YanıtlaSil
 4. çocuk orgy olayını denemek istemiş ve denemiş ne olmuş yani -lol-

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Senden de böyle bir yorum beklenirdi ancak hahahah :D

   Sil
 5. Haha ay ben iptal,ben şok :O o da hemen domalmış,vermiş nasıl oluyor yahu :D bir de şimdi sen öyle yazmışsın ama bakalım bu çocuk bundan kendine pay çıkarap kendini kötü hissetmiş mi?o kadar arsız ve umursamaz insanlar var ki...
  Ama her neyse,valla iyi bir olay olmuş;kasık kaslarına sağlık tatlım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ne kadar geç yazıyorum ama hyine de yazıyorum diyerek önce bir özür dileyim senden ve herkesten :D

   İnsan bir süre sonra umursamaz oluyor, ben de hafif çakırdım yani o zaman :)

   Sil
 6. En zevkli ve tatmin edici sikiş <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle, sigara kullanan bir insan olsaydım üstüne bol bol yakardım :D

   Sil
 7. Çok iyi yahu :D Gerçekten hak etmiş. Helal olsun :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hak eden çok kişi var yahu, sınırlı olsa keşke :)

   Sil
 8. Keşke iyice dövseydin 1 hafta oturamasaydı.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Dövdüğümüz de oldu, onu da anlatırım bir ara :D Bu konularda genelde mizaç yapım serttir benim.

   Sil
 9. Sen çocuğu cezalandırdın mı ödüllendirdin mi anlamadım :))))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benimkinden mahrum bıraktım, acep bu ceza olur mu ki hahaha :D

   Sil
 10. Bayılıyorum sana.. yazılarına.. tarzına, yazma biçimine..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu kadar geç yazdığım için kendimden utandım resmen...

   Teşekkürler, saolasın, hatta eyvallah. Teveccühün yahu :)

   Sil
 11. Grup Seks Yapan Kadınlar

  YanıtlaSil